Spegel

676955

SPEGEL, omkring sekelskiftet 18/1900-tal, snidad dekor, bronserad och förgylld, höjd ca 55x37 cm

Bruksslitage, senare spegelglas

Speglar

Hylla 1

Spegel

Budhistorik (7 bud)
5141635
5134955
1 400
5134954
5134953
5132536

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.