Lyktor, 1-par

676882

LYKTOR, 1 par, 1970-tal, Mega Design, Danmark, stomme i mässing, lösa guldtonade kupor med mässingslock, etikettmärkta undertill, höjd ca 35 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Lyktor, 1-par

Budhistorik

2019-09-12 kl 11:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.