Slaglåsrevolvrar

676869

REVOLVRAR, 2 st, 1800-tal, kopior efter Colt Pocket, längd ca 23,5 resp. 24 cm

Omfattande slitage och skador, kompletteringar

Vapen/Medaljer

Slaglåsrevolvrar

Budhistorik (27 bud)
5148912
3 200
5149721
5148912
2 800
5138452
2 600
5146683
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.