Piedestaler empirestil

676824

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, med skivor i grågrön resp. röd marmor, bronserade trästommar, höjd ca 64 cm, yttermått ca 27x27 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Piedestaler empirestil

Budhistorik (6 bud)
5142549
1 300
5141676
5141061
5134738
5134736

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.