Brandskåp

676799

BRANDSKÅP, tidigt 1900-tal, med telefon, hölje i målat järn och med emeljerad bricka, höjd ca 45 samt 24x15 cm

Ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta ut vid utlämningen

Diverse, Samlarobjekt

Hylla 6

Brandskåp

Budhistorik (26 bud)
5141504
5141510
1 900
5141504
1 800
5141502
1 700
5141499
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.