Sideboard

676709

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, mörkbetsad ek samt detaljer i rotfanér, handtag i brons, med lådor, nyckel finns, höjd ca 102 smt 105x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sideboard

Budhistorik (2 bud)

5141325
600
5141324
550

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.