Alexandre Fassianos färglitografier

676624

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): (2) Figurkompositioner, signerad A Fassianos, numrerad 13/95, färglitografier, bildmått ca 20x25 cm vardera

Skadade ramar

Fack 32

Budhistorik (4 bud)

5141525
5134234
5140864
5134234

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.