Kryddhylla

676612

KRYDDHYLLA, 1900-talets första häft, porslinet stämplat Gefle, hylla i bemålat trä, 12 st fack med förvaringskärl, ca 39x38 samt djup 18 cm

Omfattande slitage på trästommen

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Kryddhylla

Budhistorik (7 bud)
5137007
600
5139344
550
5137007
500
5139341
450
5137007

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.