Dux soffa

676541

SOFFA, 1970-tal, Dux, 2-sitsmodell, stomme klädd i mönstrand plyschbrokad, lösa kuddar samt. plymåer klädda i dito textil, etikettmärkt Dux, ben i betsad bok, sitthöjd ca 43 cm, längd 190 cm

Textilen något blekt, bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 1

Dux soffa

Budhistorik (2 bud)

5141255
5129791

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.