Ljusstakar empirstil

676511

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, Frankrike, empirstil, förgylld och delvis patinerad brons, löstagbara manschetter, höjd ca 26,5 cm

Smärre fläckar

Diverse, Belysning, Metall

Monter 17

Ljusstakar empirstil

Budhistorik (4 bud)

5140232
7 000
5138340
5 200
5128262
5128177

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.