Vas

676462

VAS, Kina, 1800-tal, porslin, dekor av figurer, höjd ca 35 cm

Krackelyr, viss missfärgning

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Vas

Budhistorik (17 bud)
5141046
4 400
5141348
4 200
5141046
5141347
3 800
5141046
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.