Sven Jonsson färglitografi

676459

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, numrerad 125/310, färglitografi, bildmått ca ca 28x34 cm

Fack 26

Sven Jonsson färglitografi
Budhistorik (3 bud)

5140261
5139685
5130163

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.