Orientmatta

676357

ORIENTMATTA, semiantik/antik, möjligen Afshar, ca 463x85 cm

Ojämnt format, slitage, fläck, möjligen mindre lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (5 bud)
5139952
5139310
700
5139309
550
5138749
5128162

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.