Soffbord

676326

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, runda skiva i glas, stomme i patinerad metall med dekorativa tofsar, höjd ca 46 cm, diameter ca 50 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord

Budhistorik (16 bud)
5141189
5141040
5134118
5134118
900
5134737
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.