Anki Gneib ljusstakar

676283

ANKI GNEIB, ''Holy 1A'', ''Holy 2A'' samt ''Holy 3A'' ljusstakar, 3 par, 2000-tal, gråmålat trä med ljushållare i mässing, brännstämplade, höjd ca 38.5-56 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning

Metall

Anki Gneib ljusstakar

Budhistorik (4 bud)

5142782
5141773
950
5138651
550
5131728

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.