Brasställ och Kolkärl mässing

676271

KOLKÄRL, BRASSTÄLL, 1900-tal, mässing, dekor av lejonmaskaroner, höjd ca 46-60 cm

Slitage, bucklor

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Brasställ och Kolkärl mässing

Budhistorik (2 bud)

5137616
500
5137091
450

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.