''Hermitage'' bordslampor

676262

HEATHFIELD & CO, ''Hermitage'' bordslampor, 1 par, 2000-tal, förgyllt stengods samt mässing, balusterformade, etikettmärkta, höjd (exl skärm) ca 51 cm, tyg skärmar medföljer

Bruksslitage, ytan med varierande färger, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

''Hermitage'' bordslampor

Budhistorik (4 bud)

5142717
5142009
550
5141319
500
5134462

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.