Jean Debuffet färglitografi

676258

JEAN DUBUFFET (1901-1985) «Galerie La Pochade», 1968, monogramsignerad och daterad 68, Affiche, färglitografi, Michael Cassé ca 61x47 cm

Fack 3

Jean Debuffet färglitografi

Budhistorik (11 bud)
5140523
4 200
5138695
5140484
3 800
5138695
3 600
5140481
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.