Statyetter

676220

STATYETTER, 1 par, biskviporslin, 1900-tal, höjd ca 42 cm

Lagningar

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 5

Statyetter

Budhistorik (33 bud)
5141465
4 200
5141259
5141349
5141259
3 800
5141346
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.