1800-tals bronsljusstakar

676178

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld och patinerad brons, 1800-talets andra hälft, höjd ca 27,5 cm

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

1800-tals bronsljusstakar

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5135883
160
5134124
150
5134122
100
5134120
50
5133940
40

Slutpris EUR:
160
1 658 SEK, 182 USD
Utropspris EUR: