Pentti Kaskipuro etsning

676126

PENTTI KASKIPURO (1930-2010): Korv, signerad samt daterad 1978, etsning, 38/40, 26,5x29,5 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro etsning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5135154
75
5141805
70
5135154
30

Slutpris EUR:
75
777 SEK, 85 USD
Utropspris EUR: