Pall

676119

PALL, 2000-tal, klädsel i brunt plysch med blommig mönster, på svartlackerade trä ben, höjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Pall

Budhistorik (2 bud)

5137829
5130246

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.