Hugo Öfverström oljemålning

676114

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Motiv med båtar och båthus, signerad, olja på duk, ca 44x57 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Hugo Öfverström oljemålning

Budhistorik (21 bud)
5141366
5141370
5141366
1 900
5141364
1 800
5141356
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.