Spelbord Nyrenässans

676089

SPELBORD, fanerat i valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben med kannelyr, invändig spelinredning, marker medföljer, höjd ca 79, 89x44 cm

Repor, fläckar, slitage

Ändringar/tillägg
Marker finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Spelbord Nyrenässans

Budhistorik (20 bud)
5142855
1 900
5142773
1 800
5142773
1 700
5142658
1 600
5142658

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.