Mockakoppar Fågel Blå

676079

GRETA LISA JÄDERHOLM-SNELLMAN, MOCKAKOPPAR med FAT, 12 st, porslin, "She Fo" (Fågel Blå), Arabia, Finland 1920-tal, höjd 6 cm.

Obetydligt slitage.

Keramik/Porslin

Södra kajen 14, Helsingfors

Mockakoppar Fågel Blå

Budhistorik

Bud EUR

2019-09-11 kl 17:36
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200