Skrivbord Engelsk stil 1900-tal

676061

SKRIVBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, med hurtsar, totalt 9 lådor, beslag i mässing, höjd ca 77, 125x62 cm, nyckel medföljer

Slitage, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att avhämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Budhistorik (4 bud)

5140499
450
5138047
5137985
5137984

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.