Golvlampa 1900-tal

676059

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, numrerad 6080, reglerbar höjd, ca 150 cm

Belysning, Golvlampor

Rum 13

Golvlampa 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

5142065
5141936
5139762

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.