Satsbord

676056

SATSBORD, 4 dlr., mahogny, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd ca 66, 50x38 cm (det största)

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Satsbord

Budhistorik (3 bud)

5136295
5140383
5136295

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.