Certina DS-2 armbandsur

676023

ARMBANDSUR, Certina DS-2, 37 x 35 (42) mm, stål, manuella, plexiglas, datum, metallrem ej ursprunglig, 1970-tal, caliber 256-661, boett nr 5301 300, serienr 3468256.

Gravyr, slitage.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Certina DS-2 armbandsur

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5139663
40
5137942
35
5128679
30

Slutpris EUR:
40
415 SEK, 45 USD
Utropspris EUR:
150