Sideboard Bra Bohag

676021

NILS JONSSON, "Trento", sideboard, 1960-tal, Bra Bohag, fanérat i teak, invändig brännmärkning, höjd ca 80, 190x45 cm

Brukslitage, smärre ytskador och fläckar, skivan med märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Sideboard Bra Bohag

Budhistorik (23 bud)
5142810
5 000
5142721
4 800
5142699
4 600
5142598
4 400
5142698
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.