Pastell kopia efter Antoine Pesne

675996

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kopia efter Antoine Pesne, 1744, Charlotta Fredrika Sparre (1719-1795), som "La Folie", signerad och daterad Emil Friberg -14, pastell, ca 80x60 cm

Konst, Teckningar

Rum 6

Budhistorik (42 bud)
5143327
5 800
5143331
5 600
5143327
5 400
5143330
5 200
5143327
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.