Leopold Fare oljemålning

675987

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Vallmofälet", signerad Fare, olja på duk, 56x75 cm

Rum 9, Vagga 2

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (41 bud)
5142978
5 000
5142977
4 800
5142974
4 600
5142967
4 400
5142965
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.