Salongsgrupp i rokokostil

675977

SALONGSGRUPP, (6), i rokokostil, bestående av 1 soffa, 1 salongsbord, 2 karmstolar, 2 stolar, soffans längd ca 160, sitthöjd 43, salongsbord höjd 67, 96x67, karmstolar sitthöjd ca 43, bredd 57, stolar sitthöjd 45, bredd 54 cm

Smärre bruksslitage, repor

Möbler, Soffgrupper

Rum 4

Salongsgrupp i rokokostil

Budhistorik (5 bud)
5140831
5140829
450
5140823
5139884
5139806

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.