Preben Fabricius & Jørgen Kastholm, benställning

675945

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, underede till soffbord modell BO-551, Bo-Ex, Danmark 1960-tal, stomme i stål, höjd 43, 130 x 76 cm

OBS saknar skiva, slitage kring stomme

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Budhistorik (21 bud)
5141232
2 400
5140826
5141230
5140826
1 900
5141229
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.