Karmstolar 1 par senempire

675570

KARMSTOLAR, 1 par, senempire, 1800-talets mitt, mahogny, fast stoppad sits

Slitage, smärre lagning

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par senempire

Budhistorik (2 bud)

5159000
550
5142938

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.