Luigi Pastega oljemålning

675348

LUIGI PASTEGA (1858-1927): Vattenhämsterska, signerad Pastega, olja på pannå, ca 60x29,5 cm

PROEVENIENS: Galleri Belle et Giuseppe Blanche, Venedig

Smärre skrapmärken, en smärre spricka i pannån

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Luigi Pastega oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5128310
2019-09-06 08:34:07
12 000

2019-09-11 kl 18:20
Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.