Silverföremål

675310

VASER, SUPPKOPPAR, BESTICK, TESIL, STRÖSKED, 18/1900-tal, silver, vikt ca 464 g, högsta höjden 10 cm

Slitage, bucklor, Gravyr

Silver

Silverföremål

Budhistorik (11 bud)
5140213
1 600
5128193
5128193
700
5139616
650
5128193
600

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.