Saltkar silver

675290

SALTKAR, 1 par, silver med blå glasinsats, 1800-tal, oidentifierade stämpel, höjd ca 6,5, längd 14 cm, ett extra insats medföljer

Nagg

Silver

Monter 16

Saltkar silver

Budhistorik (18 bud)
5141497
1 400
5141535
1 300
5141497
5141527
5141497

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.