Arkivskåp

675175

ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets början, 13 lådor, med utdragbar skrivskiva, sidorna med dekor av infällda speglar, höjd ca 162, 56x58 cm

Slitage, nyckel skanas, klisterlappar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Arkivskåp

Budhistorik (6 bud)
5141581
5141580
1 700
5141575
1 600
5140349
5135171

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.