Ulf Trotzig färglitografi

674958

ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 77/80, bildyta ca 60 x 80 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Ulf Trotzig färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5143092
5141144

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.