Trädgårdsbänk gjutjärn sent 1800-/tidigt 1900-tal

674916

BÄNK, gjutjärn, sent 1800-/tidigt 1900-tal, målad, genombrutna gavlar, längd ca 91 cm

Senare målning, färgbortfall, slitage, en bräda lös

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (9 bud)
5143004
1 400
5142728
1 300
5132436
5142727
5132436

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.