Akke Kumlien oljemålning

674632

AKKE KUMLIEN (1884-1949): Gatuscen, signerad Akke Kumlien, olja på duk, ca 34 x 26 cm

Mindre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Akke Kumlien oljemålning

Budhistorik (23 bud)
5139526
3 400
5139524
3 200
5139448
5139523
5139448
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.