Skål på fot silver

674376

SKÅL på FOT, sterlingsilver, svenska kontrollstämplar, höjd ca 9,5, diameter 17 cm, vikt ca 351 g

Repor förekommer

Silver

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skål på fot silver

Budhistorik (6 bud)
5133984
1 400
5133980
1 300
5133980
5130360
950
5130360

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.