Cartier tändare

674330

CARTIER, tändare, förgylld, 70 x 25 x 12 mm, märkt Cartier Paris 1B23822 60721, ursprungligt etui

Slitage, ej funktionstestad.

Fashion, Väskor, accessoarer

Södra kajen 14, Helsingfors

Cartier tändare

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
5143048
120
5143061
110
5143048
100
5143057
95
5143048
90

Slutpris EUR:
120
1 244 SEK, 136 USD
Utropspris EUR:
150