Hängare 1800-talets slut

674312

HÄNGARE, 1800-talets slut, skulpterat trä, i form av räv klädd som jägare, krokar av horn, höjd 30,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre dekorskador

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Hängare 1800-talets slut

Budhistorik (34 bud)
5152089
5 600
5151769
5 400
5152085
5 400
5151769
5 200
5151561
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.