Tändsticksfodral Svenskt Tenn

674311

ANNA PETRUS, tändsticksfodral, Svenskt Tenn, Stockholm 1927, tenn, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn A8, höjd 4, 12 x 7 cm

PROVENIENS: Stopalo

Tennet anlupet

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Tändsticksfodral Svenskt  Tenn

Budhistorik (26 bud)
5135369
4 200
5152028
5135369
5150051
2 800
5135369
2 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.