Torsten Hult oljemålning

674258

TORSTEN HULT (1922-2012): Skogsmotiv, signerad T Hult, olja på duk, ca 33 x 41 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Torsten Hult oljemålning

Budhistorik

2019-09-11 kl 17:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.