Victor Vasarely serigrafi

674146

VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad samt numrerad Vasarely 71/250, ca 65x65 cm

Inga synliga skador, ej examinrade ur ram

Geijersgatan 14, Göteborg

Victor Vasarely serigrafi
Budhistorik (16 bud)
5138686
2 400
5136464
5134036
5134036
1 800
5136461
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.