Fat Meissen

674057

FAT, porslin, Meissen, förgylld dekor, diam28 cm

visst slitage på förgyllning

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fat Meissen

Budhistorik (13 bud)
5141388
5141385
1 400
5141385
5141383
5141383
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.