Alexander Calder litografi

673969

ALEXANDER CALDER, efter, "Joys of the Neophyte, from La Mémoire Elémentaire", färglitografi, tryckt signatur, numrerad 139/300, bladmått ca 72x52 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 18

Alexander Calder litografi

Budhistorik (10 bud)
5146835
5146812
1 900
5146777
1 800
5146599
1 700
5145741
1 600

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.